Orar

  Room 1 Room 2 Room 3 Room 4 Room 5

Monday

15.30-17.45

Olga Gridasov

TeensPre-Inter

15.30-17.00

Galina Beselea

Children 3

15.30-17.00

Olga Goncear

Junior Starter

 

15.30-17.00

Ann Belyaeva

Children 3

18.30-20.45

Ann Belyaeva

Begin

17.00-18.30

Galina Beselea

Junior 2

18.30-20.45

Galina Beselea

Interm

17.00-18.00

Olga Goncear

Kids 3

18.15-20.30

Mariana Ursu

Upper-Inter

Tuesday

15.45-18.15

Julia Guzun

Beginners

15.30-17.00

Galina Beselea

Junior Starter

15.30-17.00

Ann Belyaeva

Children 1

17.00-18.30

Ann Belyaeva

Children 1

16.30-18.00

Nastea Clocico

Junior 2

15.30-16.00

Carolina Stadnic (Int)

18.15-20.30

Julia Guzun

Begin

17.00-18.30

Galina Beselea

Junior 3

18.15-20.30

Inessa Roshca

Pre-Intrem

16.30-18.00

Carolina Stadnic

Teens Upper-Inter

Wednesday

15.30-17.45

Olga Gridasova

Teens Pre-Inter

15.30-17.00

Galina Beselea

Children 3

15.30-17.00

Olga Goncear

Junior Starter

 

15.30-17.00

Ann Belyaeva

Children 3

18.30-20.45

Ann Belyaeva

Begin

17.00-18.30

Galina Beselea

Junior 2

18.30-20.45

Galina Beselea

Interm.

17.00-18.00

Olga Goncear

Kids 3

18.15-20.30

Mariana Ursu

Upper-Inter

Thursday

15.45-18.15

Julia Guzun

Beginners

15.30-17.00

Galina Beselea

Junior Starter

15.30-17.00

Ann Belyaeva

Children 1

17.00-18.30

Ann Belyaeva

Children 1

16.30-18.00

Nastea Clocico

Junior 2

15.30-16.00

Carolina Stadnic

Teens Inter

18.15-20.30

Julia Guzun

Begin

17.00-18.30

Galina Beselea

Junior 3

18.15-20.30

Inessa Roshca

Pre-Intrem

16.30-18.00

CarolinaStadnic

Teens Upper-Inter

Friday

15.30-17.00

Galina Beselea

Children 2

15.30-16.30Nastea Clocico

Children 2

 

16.30-18.00

Carolina Stadnic

Teens Inter

17.00-18.00

Galina Beselea

Kids 1

18.00-19.00

Galina Beselea

Kids 2

19.00-20.30

Galina Beselea

Junior 1

16.30-18.00

Nastea Clocico

Children 1

Saturday

10.00-12.15

Denis

Begin.

10.00-11.30

Galina Beselea

Children 2

10.00-11.30

Nastea Clocico

Children 2

10.00-11.30

Carolina Stadnic